Soutěž o romantický bestseller od Julie Caplinové: Čajovna v Tokiu

Někdo z vás může vyhrát novinku z bestsellerové série Romantické útěky od Julie Caplinové.

Julie Caplinová posílá své hrdinky do různých světových metropolí, kde najdou nejen lásku, ale především samy sebe. V nové knize se s hlavní hrdinkou necháváme omámit kouzlem malé tokijské čajovny uprostřed starobylých chrámů a rozkvetlých sakur. Užijte si romantiku a nechte se omámit příběhem, který si vás získá od první stránky.

Soutěžní otázka:

Kolik stran má romantický bestseller Čajovna v Tokiu?

a) 128 stran

b) 228 stran

c) 328 stran

Nápovědu naleznete na www.cosmopolis.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: BOOKHOUSE – Čajovna v Tokiu. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 250, tento e-mail od nás obdrží výhru v podobě romantického bestselleru od Julie Caplinové: Čajovna v Tokiu.

Soutěž trvá od 24.5. – 30.5. 2021

Bestsellerová autorka Julie Caplinová posílá své hrdinky do různých světových metropolí, kde najdou nejen lásku, ale především samy sebe. V nové knize Čajovna v Tokiu se s hlavní hrdinkou necháváme omámit kouzlem malé tokijské čajovny uprostřed starobylých chrámů a rozkvetlých sakur. Užijte si romantiku se šálkem lahodného čaje a nechte se unášet příběhem, který si vás získá od první stránky. Kniha vyšla v nakladatelství Cosmopolis, které je součástí Nakladatelského domu GRADA.

Fiona je vášnivá fotografka, má cestovatelský blog a už dlouho se touží podívat do Japonska. Když vyhraje čtrnáctidenní cestu do Tokia, má pocit, že se jí splnil sen. Jenže na místě s hrůzou zjistí, že jejím průvodcem je muž, který jí před deseti lety zlomil srdce – přitažlivý a úspěšný fotograf Gabe.

Čas strávený s Gabem je pro Fionu zpočátku za trest. Fotograf jí dává najevo, jak ho obtěžuje, že se jí musí věnovat. Tři generace místních žen ji ale přijmou mezi sebe a Fiona v jejich domě a rodinné čajovně nachází lásku a vřelost, která jí schází. Užívá si s nimi piknik pod sakurami, poznává japonský čajový obřad. A právě díky nim se jí postupně vrací sebevědomí, které jí dávný incident pořádně pochroumal.

Mezitím k sobě s Gabem při toulkách Tokiem pomalu nacházejí cestu. Začne to mezi nimi znovu jiskřit? 

Název knihy: Čajovna v Tokiu

Autor: Julie Caplinová

Podtitul: Cesta za omamnou vůní sakur a tradičním čajovým obřadem

Edice: COSMOPOLIS

Počet stran / vazba: Počet stran je soutěžní otázka, brožová vazba

Doporučená cena tištěné knihy: 349 Kč

Vydalo nakladatelství Grada.

Více naleznete na www.grada.cz.

Bestsellerová série ROMANTICKÉ ÚTĚKY

Všechny knížky Julie Caplinové spojuje milá a pohodová atmosféra známých měst a sympatické hrdinky. I přes nesnáze, které je potkávají, přijdou všechny na to, že šálek kávy spraví náladu, dobrý dortík vykouzlí úsměv na rtech a lásku můžete najít i při šlehání krému do makronek. A právě tu kouzelnou schopnost propojit romantiku s vášní pro jídlo a vykreslit atmosféru místa oceňují všechny čtenářky, které si sérii Romantické útěky zamilovaly.

Více o bestsellerová sérii na www.cosmopolis.cz.

You may also like...