Pravda o cukru: rady, tipy, recepty | Jessie Inchauspé

Trápí vás neodolatelná chuť na sladké, chronická únava nebo závislost na cukru? Cítíte se unavení, když se ráno probudíte? Řítíte se jako většina populace neustále po glykemické horské dráze? Tato kniha vám to pomůže změnit!
Obsahuje 100 jednoduchých receptů, které vám pomůžou udržet krevní cukr pod kontrolou.

Pravda o cukru: rady, tipy, recepty

Jessie Inchauspé je biochemička a spisovatelka, jejíž instagramový účet Glucose Goddess má 3,6 milionu sledujících. Prostřednictvím své první knihy Pravda o cukru, která se stala mezinárodním bestsellerem, nám vysvětlila, jak významnou roli hraje krevní cukr, a ukázala nám snadné triky, jak ho ovládat.

V knize Pravda o cukru: rady, tipy, recepty nabízí podrobný čtyřtýdenní program, jak do našeho každodenního života zařadit jednoduché, ale vědecky potvrzené metody pro udržení vyrovnané hladiny krevního cukru. Navíc kniha obsahuje i více než 100 receptů na lahodná jídla, interaktivní pracovní sešit a spoustu tipů a rad, jak být při dodržování metody úspěšní. Autorčiny triky na kontrolu hladiny krevního cukru už vyzkoušely tisíce lidí, kteří zaznamenali neuvěřitelné výsledky.

Objevíte v sobě nezkrotnou energii, ovládnete chutě na sladké, zlepšíte kvalitu své pleti, zpomalíte stárnutí, zmírníte záněty v těle, vyrovnáte hormonální hladinu a vaše nálada i spánek budou lepší než kdykoliv dřív. Zvyky, které si vytvoříte, vám budou prospívat po celý další život. A co je na tom úplně nejlepší? Nemusíte počítat žádné kalorie a můžete jíst všechno, na co máte chuť.

Pravda o cukru: rady, tipy, recepty

Název knihy: Pravda o cukru: rady, tipy, recepty

Autor: Jessie Inchauspé

Počet stran / vazba: 288 stran / Brožovaná

Doporučená cena: 588 Kč

Vydalo: Nakladatelství Jota

Více informací na: www.jota.cz

Zdroj foto: Jota

You may also like...