Stres jako příležitost | Jacob Drachenberg

Seznamte se s 9 rozhodnutími, díky kterým se můžete vyhnout zbytečnému stresu a zbytek proměnit v pozitivní životní energii.

Stres jako příležitost

Tisíckrát vyzkoušená Drachenbergova metoda vás naučí, jak se můžete pozitivně vypořádat se stresem. Kombinuje osvědčené strategie z výkonnostního sportu s nejnovějšími poznatky z psychologie a aplikuje je na každodenní život.

Rozhodněte se pro klid

Podle Světové zdravotnické organizace je stres „morem 21. století“. Zásadní přitom je, jak se s ním dokážeme vypořádat. Jacob Drachenberg, psycholog a bývalý profesionální sportovec, zná „špatný“ i „dobrý“ způsob. Tento podle médií nejznámější německý odborník v?oblasti stresu si sám prošel syndromem vyhoření, ze kterého se dokázal úspěšně dostat. 

Drachenbergova metoda popsaná v této knize vás naučí, jak si se stresem co nejlépe poradit. Kombinuje v sobě osvědčené strategie z?výkonnostního sportu s nejnovějšími poznatky z psychologie a vše zároveň aplikuje do každodenního života. Seznamte se s devíti rozhodnutími, díky kterým se můžete vyhnout nepotřebnému stresu a ten zbývající proměnit v pozitivní životní energii. 

Vezměte život do vlastních rukou! 

Žijte klidněji díky třem zásadám Drachenbergovy metody

  • Objevte zdravou míru: Přiměřené množství zdravého napětí vnese do vašeho života svěží vítr a pomůže vám dosáhnout vytyčených cílů. Zjistěte, kolik stresu je pro vás tak akorát, aby se vám dobře žilo.  
  • Nastolte rovnováhu pomocí metody „push & pull“: Pouze střídáním tlaku a uvolnění (tahu) se dostanete do správného rytmu. Těžte z?obou fází: nadšení i následného zklidnění.  
  • Vnímejte, hodnoťte a rozhodujte se vědomě: Stres se rodí v hlavě. A právě hlava vám s?ním pomůže bojovat tím, že budete řídit, čemu věnujete pozornost, promýšlet a optimalizovat spontánní hodnocení. O tom, čím se budete stresovat, totiž rozhodujete více, než si myslíte. Poznejte sami sebe a vydejte se na cestu ke kvalitnějšímu životu.  
Stres jako příležitost

Název knihy: Stres jako příležitost

Autor: Jacob Drachenberg

Počet stran / vazba: 216 stran / Měkká s klopami

Doporučená cena: 318 Kč

Vydalo: Nakladatelství KAZDA

Více informací na: www.knihykazda.cz

Zdroj foto: KAZDA

You may also like...