Kempiči | Vojtěch Říha

(Ne)postradatelný rádce pro milovníky kempinku

Tak schválně! All inclusive dovolená v neskutečně buržoazním hotelu *****, nebo plátěný stan, spacák a rozvrzaný šlapadlo? Pokud volíš za bé, jsi blázen. A to se nám líbí!
Rozhodli jsme se vyrazit do kempů po celé naší vlasti a náležitě je ohodnotit. Co na tom, že jsme byli kempováním zcela nepolíbení, a jen postavení stanu nám obvykle zabralo půl dne.
V knížce se sice nedozvíte, jak si udělat z kovového ramínka vopejkátko na buřty nebo z plechovky od konzervy vysavač, ale i tak by měla být naše vědecká publikace povinnou četbou každého milovníka poctivého kempinku. Čeká vás nejen spousta zábavy, ale také množství kvalitních rad, tipů a triků, jak si užít nebo přežít české kempy. Je to jediná opravdová bible pro vyznavače plátěných domečků!
K našemu velkému překvapení se do projektu zapojila také Televize Seznam, která každý týden dokumentovala naši snahu o přežití „v džungli tuzemských rekreačních zařízení“.
Tak rozbal karimatku, zapni moskytiéru a přečti si těžko uvěřitelné příhody ze světa, kde je žeton do sprch cennější než život!

Název knihy: Kempiči

Autor: Vojtěch Říha

Počet stran / vazba: 200 stran / Flexovazba

Doporučená cena: 449 Kč

Vydalo: Nakladatelství GRADA

Více informací na: www.grada.cz

Zdroj foto: GRADA

You may also like...