Soutěž o Moji první opravdovou kuchařku

Tři z vás mohou vyhrát knihu Moje první opravdová kuchařka od autorky Áji Drahokoupilové.

Soutěžní otázka:

Kolik stran má Moje první opravdová kuchařka?

a) 350 stran

b) 380 stran

c) 400 stran

Nápovědu naleznete na webu www.grada.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: BOOKHOUSE – Moje první opravdová kuchařka. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 200, 250 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 9. 12. – 15. 12. 2019

Soutěž byla ukončena a výherci kontaktováni e-mailem.

Ája Drahokoupilová je patnáctiletá nadšená kuchařka, která se v kuchyni pohybuje opravdu od dětství. Začínala tím, že si jako malá hrála s vařečkami, miskami a hrnci, a jak rostla, pletla se mámě do vaření víc a víc. Ve třech letech pomáhala obalovat řízky, v první třídě upekla svoji první bábovku a v jedenácti vařila s kuchařkou Ditou Pecháčkovou v jejím magazínu.

„Zjistila jsem, že spousta holek a kluků se vaření a pečení bojí, a tak s ním radši ani nezačnou. Ale to je velká škoda! Ukážu vám, že na tom není nic složitého. Chce to jen zahodit strach a obavy a pustit se do toho. Díky téhle kuchařce, sestavené speciálně pro ty, kteří s vařením a pečením začínají, se z vás stane král nebo královna kuchyně! 
 
Začneme od takových základů, jako jsou míchaná vajíčka, pomazánky a těstoviny, přejdeme k polévkám, sladkým dezertům nebo zapečeným jídlům a nakonec díky názorným fotopostupům krok za krokem zvládnete připravit i boloňskou omáčku, vlastní pizzu nebo celé menu na narozeninovou oslavu. A jako třešnička na dortu vás čeká i speciální recept s Ditou P. Takže s chutí do toho!“

Moje první opravdová kuchařka

Autor: Ája Drahokoupilová

Počet stran: 400

Vydalo nakladatelství Grada.

Více na www.grada.cz.

You may also like...