Soutěž o knihu Zlatá klec

Dva z vás mají možnost vyhrát knihu Zlatá klec od spisovatelky
Camilly Läckberg z nakladatelství Grada.

Soutěžní otázka:

Kolik stran má kniha Zlatá klec?

a) 432 stran

b) 500 stran

c) 584 stran

Nápovědu hledejte na webu www.grada.cz

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: BOOKHOUSE – Grada. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 17.6. – 23.6. 2019.

Zlatá klec - Camilia Lackberg

Napínavý román se odehrává ve Stockholmu a točí se kolem Faye, ženy připravené udělat cokoli, aby dosáhla toho, po čem nejvíc touží: pomsty.

Faye a Jack jsou dokonalý pár snů. Společně vybudovali úspěšný byznys ve Stockholmu, bydlí v luxusním bytě a jsou obklopeni „bohatými a krásnými“. Narození dcery Julienne korunuje jejich štěstí.

Postupně ale Jack tráví stále víc času v práci a přestává se svou ženou sdílet věci kolem firmy. Začínají se vzdalovat. Jednoho dne Faye přistihne Jacka doma v posteli s jeho krásnou a úspěšnou kolegyní. 

Poté, co ji zradí, se její svět rozpadne na kusy a jí nezůstane vůbec nic. Je naprosto zničená, dokud se nerozhodne, že mu všechno oplatí, a zosnuje krutou pomstu. Dobře zná jeho slabá místa, a co je nejlepší – nespěchá.

Navíc, Jack není první muž, s nímž si Faye musela vyřídit účty.

Zlatá klec je román o odvážné ženě, která vzala osud do svých rukou poté, co byla využita a zrazena. Dramatický příběh zrady, vykoupení a pomsty. 

Camilla Läckberg s nebývalou bravurou buduje hutný příběh se zápletkami tak nečekanými, že vás zvednou ze židle.

Kniha vyšla v nakladatelství Grada. Více na www.grada.cz.

You may also like...