Soutěž o knihu Vespasián 5: Vládcové Říma

Jeden z vás má nyní možnost vyhrát knihu od spisovatele Roberta Fabbri z nakladatelství BB/art.

Soutěžní otázka:

Kolik knih spisovatele Roberta Fabbriho vydalo nakladatelství BB/art?

a) 4 knihy

b) 5 knih

c) 8 knih

Nápovědu hledejte na webu www.bbart.cz

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: BOOKHOUSE – Vespasián. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 200, tento e-mail od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 1.67. – 7.7. 2019.

Soutěž byla ukončena a výherci byli kontaktováni e-mailem.

Je rok 45 po Kristu. Vespasiánův bratr Sabinus padl v Británii do zajetí druidů, kteří mají v úmyslu nabídnout svým bohům mocnou oběť – ne jednoho římského legáta, ale hned dva. Vědí, že Vespasián přijde bratrovi na pomoc a chtějí sourozence obětovat v den letního slunovratu. Ale komu je vlastně obětují? Jací bohové vládli ostrovu před příchodem Keltů? Toto tajemství znají pouze druidové. Bytost, kterou uctívají, je ztělesněné zlo.

Vespasián se snaží zachránit bratra a současně pokračuje v dobývání jihozápadu strašidelného ostrova. Než však tažení dokončí, je povolán zpět do Říma, do centra císařské politiky. Zde stále drží v rukou moc Claudiovi tři propuštěnci. Messalinin čas na císařském trůnu se blíží k tragickému konci a každý z propuštěnců se rozhodl vsadit na jinou ženu, jež má vládnout po Claudiově boku. Která z těchto tří žen vyjde z boje vítězně? A za jakou cenu pro Vespasiána?

Vládcové Říma jsou pátým svazkem autorova románového cyklu Vespasián.

Vespasian 5: Masters of Rome

Robert Fabbri

Překlad: Jaroslav Žerávek

Vydalo nakladatelství BB/art.

Více na www.bbart.cz.

You may also like...