Bez diáře ani krok! | Top výběr pro rok 2024

Někdo bez něj neudělá ani ránu, jiný se raději spoléhá na jeho elektronickou verzi. Papírový diář má ale stále své výhody. Vyberte si z mnoha typů a designů na prodejnách Albi nebo v e-shopu www.eshop.albi.cz.

5 důvodů, proč dát klasickému diáři šanci

1. Lepší zapamatování

Je prokázané, že si zapisovanou věc lépe vryjete do paměti, pokud ji místo ťukání do klávesnice zvěčníte tužkou na papír.

2. Soustředěné plánování

Zatímco při vedení elektronického diáře neustále bojujete s rušivými elementy (přijde vám zpráva do Messengeru, kterou chcete hned zodpovědět, pípne upozornění na nový příspěvek na Instagramu apod.), u plánování aktivit v tištěném diáři žádné „digitální odbočky“ nehrozí. Díky tomu se plně soustředíte na zapisování a nic důležitého nezapomenete.

3. Více volného času

Papírový diář je přehledný, což sdílené elektronické kalendáře nebývají. Tím, že na jedno místo píšete pracovní i soukromé aktivity, dokážete efektivněji plánovat a využívat svůj čas. Ve výsledku ho budete mít více.

4. Digitální detox

Není to příjemné nechat někdy telefon/tablet/notebook vypnutý? Digitální detox ocení každý. Udělejte si večer chvilku pro sebe a svůj diář. Uvařte si k jeho procházení kávu nebo čaj, zapalte vonnou svíčku, poslouchejte oblíbenou hudbu a odškrtávejte splněné úkoly. To je slast!

5. Papír nezklame

Technika má své mouchy a přesvědčí vás o tom právě v momentě, kdy vyžadujete, aby fungovala. To je zákon schválnosti. Dojde jí šťáva, případně se vůbec neotevře, protože si jako na potvoru nemůžete vybavit heslo. Podobné katastrofy u papírového diáře nenastanou.

TOP výběr Albi diáře 2024

Luxusní diář denní, velikost A5, na magnetický pásek

Albi, 399 Kč

Luxusní diář týdenní, vyměnitelné kalendárium s gumičkou

Albi, 249 Kč

Luxusní diář týdenní, vyměnitelné kalendárium s gumičkou

Albi, 249 Kč

Diář plánovací, s vyměnitelným kalendáriem a praktickými omyvatelnými deskami.

Varianta DIY obsahuje mimo obrázku s motivem Eiffelovky i náhradní prázdnou přední stranu, kterou si můžete dotvořit podle sebe

Albi, 349 Kč

Diář studentský A5 s gumičkou a kroužkovou vazbou, obsahuje mj. rozvrh hodin, týdenní

Albi, 229 Kč

Diář kapesní týdenní s gumičkou, záložkou pro rychlou orientaci a poutkem na propisku či tužku

Albi, 159 Kč

Zdroj foto: Albi

You may also like...