Tanec za odpuštění | M. K. Hardy

po úspěchu podzimní novinky s názvem „Haka za lilii“ si autorka pospíšila s jeho volným pokračováním, opět z pro nás exotického prostředí novozélandských hráčů rugby. V novince „Tanec za odpuštění“ se M. K. Hardy dívá na svět očima Jacka Paraty, kapitána týmu All Blacks, s nímž jsme se mohli setkat už v prvním díle, a pro nás zatím neznámé dívky Riley. Budeme svědky milostného vzplanutí, ale také mnoha a mnoha klopýtnutí. Najde Jack v knize to, po čem touží? A kdo je vlastně zábavná a pohodová Riley, na kterou náhodou narazil v baru?

Jack: Koukám na svýho nejlepšího přítele, jak je šťastnej s holkou, co za ním přiletěla přes půl světa, aby mohli být spolu, a přeju si, abych našel něco podobnýho. Holku, kterou budu nade všechno milovat a která mi bude oporou i v těch horších časech.

Protože horší časy, to teď znám moc dobře. Zdravotně na tom nejsem vůbec dobře a vypadá to, že budu muset s rugby úplně skončit. A do toho se do mě opírá bulvár a hrabe se mi v soukromí docela nepříjemným způsobem.
Naštěstí jsem potkal Riley, která vypadá, že by mohla být ta pravá…

Riley: Velkej, silnej chlap s dredama, co se mnou flirtuje v baru? Panebože, navíc je to Jack Parata, kapitán All Blacks! To tedy můžu, i kdyby to měla být jen krátká záležitost. Ale ne, vypadá to, že by z toho mohlo být časem i něco víc… Jenomže mám toho moc. Dodělávám školu, musím se sama živit, a navíc se můj povedenej bratříček do něčeho zamotal, zmizel a nechal na mně, ať to za něj celý vyřeším.
Proč nikdy nemůže jít všechno hladce? Proč člověk nikdy nemůže mít všechno?

Název knihy: Tanec za odpuštění

Autor: M. K. Hardy

Počet stran / vazba: 480 stran / Pevná

Doporučená cena: 424 Kč

VydaloNakladatelství Grada

Více informací na: www.grada.cz

Zdroj foto: Grada

You may also like...