Sandra Pogodová představuje svou druhou knihu plnou humoru

Populární herečka Sandra Pogodová představuje svou druhou knihu, která je opět plná jejího nezaměnitelného humoru a obrovské energie. Buď v pogodě je pokračováním bestselleru Hoď se do pogody. Knihu autorka napsala se svým otcem Richardem Pogodou a připravili spolu čtenářům další neuvěřitelné příhody z jejich rodinného života, divadelního prostředí i zážitky, které se přihodily každému zvlášť. Přejeme dobrou chuť a doporučujeme konzumovat po malých soustech, aby vám nezaskočilo!

CO O KNIZE ŘÍKÁ SAMA AUTORKA:

Mám intenzivní pocit, že zatímco jiní stáli před narozením frontu na chytrost a šikovnost, já jsem se omylem zatoulala ke stánku, kde rozdávali nemotornost a nepoučitelnost. Můj život je plný karambolů a neskutečně skutečných šlamastyk, které by kohokoliv jiného asi vyřadili z?provozu. Jenomže já jsem si vybrala rodinu, která je komplet tak nádherně uhozená, že do ní se svojí nemožností zapadám jak brambora do řádku.

Této přehlídce potrhlých jedinců vládne však jeden, který je nepsaným králem nás všech. A sice můj tata. Je to opravdový mistr nepravděpodobnosti a držet s ním krok, není vůbec lehké. Chcete-li si zvednout sebevědomí a dokázat si, že na tom nejste zas tak špatně, jsme tu pro vás! Tady jsou naše další příběhy, naservírované jak na zlatém tácu.

datum vydání: 1. 5. 2021

počet stran: 208

formát: 130×190 mm

brožovaná vazba

Cena: 249 Kč

Dušujeme se s tatou, že vše, co se zde o nás dozvíte, je svatosvatá pravda.

Takže přejeme dobrou chuť.

Autor fotografie: Lenka Hatašová

SANDRA POGODOVÁ

Sandra Pogodová se narodila v roce 1975 v Olomouci. Vyrůstala v rodině se silným vztahem ke kultuře a umění. Dědeček Rudolf Pogoda byl inspektor kultury. Otec Richard Pogoda je skladatel, pianista, zpěvák, moderátor. Během studií na Státní konzervatoři v Praze začala hrát v divadle i filmu. V roce 1998 se odstěhovala na rok do N. Y., a po svém návratu se opět začala věnovat své profesi. Moderovala Dámský klub v rádiu Frekvence 1. Vedle herectví se také živí zpěvem a její první literární počin, povídková knížka Hoď se do pogody, kterou napsala spolu se svým otcem, slaví nebývalý úspěch.

Přečtěte si také předchozí knihu Sandry Pogodové – Hoď se do pogody

Že napíšu knihu, jsem věděla vždycky. Byl by hřích zatajit před světem tu hromadu naprosto šílených historek, které se dějí členům našeho rodu. Jenom jsem netušila, že to bude tak brzy. Původně jsem si psaní schovávala „na stará kolena“, ale dnes jsem ráda, že to život zaonačil jinak. A díky tomu mohu svoji prvotinu vydat spolu s mým tatou. Hoď se do Pogody je naše společné dílo. Humorné, poťouchlé, laskavé a pohodové. Tak jak se na Pogody sluší a patří!“

Knihy vychází v nakladatelství Cosmopolis, které je součástí Nakladatelského domu GRADA.

You may also like...