Audioknihy za zvýhodněné ceny nyní na audiotéce.cz

Užijte si zábavu, dobrodružství či vzdělávání u vás doma.

Co v současné době, kdy nás v mnohém omezuje šíření koronaviru, nejvíc postrádáte? Jsou to přátelé, možnost poznávat nová místa, chybí vám zdroje dobré nálady a pozitivní energie či příběhy s dobrým koncem? Zkuste je hledat na audiotéce.cz. Najdete mnohem víc, než čekáte.

audiotéka

Audiotéka, největší distributor audioknih v?České republice a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, na stávající mimořádnou situaci zareagovala hned několika vstřícnými kroky. Cíl je jasný: Co nejvíce lidem zpříjemnit čas, který teď více než kdy jindy tráví doma.  

Detektivky, horory, fantasy, pohádky, dobrodružné i humoristické romány, „young adult“ čtení, biografie, poezie, odborná i populárně naučná literatura, příručky orientované na osobní rozvoj, výuku jazyků, audioprůvodci… a samozřejmě také povinná četba, jejíž znalost se studentům určitě bude hodit.  

Špalíček pohádek a říkadel, Adolf Dudek

Díky osobité interpretaci známých herců a hereček je navíc celkový zážitek ještě intenzivnější. Z tisíců titulů na audiotéce.cz si vybere každý.  Žádné poštovné a balné, žádné hledání místa pro novou knihu v přeplněné knihovně. Jen radost. 

You may also like...