Horečka | Megan Abottová

Městem se šíří epidemie a ruku v ruce s ní strach..

Horečka je věrná svému názvu: temná, znepokojivá, podivně krásná a zcela nezapomenutelná.

V tomto strhujícím románu, který je literárním ztělesněním panického záchvatu, se jedna maloměstská střední škola stane živnou půdou pro záhadnou chorobu.

Deenie Nashová je pilná studentka s pevně semknutou rodinou: bratrem Elim, který je hvězdou školního hokejového týmu, a otcem, oblíbeným učitelem. Když ale Deeniina nejlepší kamarádka dostane ve třídě děsivý a nevyjasněný záchvat, zdánlivá stabilita Nashových se změní v chaos. Zatímco se školou šíří zvěsti o nebezpečné epidemii a obyvateli zmítá davové šílenství, vyplouvají na světlo dlouho skrývaná tajemství, která hrozí zničit přátelství, rodiny i křehký pocit bezpečí, v němž město dosud žilo.

Mrazivý příběh o vině, rodinných tajemstvích a smrtící moci touhy. Horečka čtenáře zachvátí v tom nejlepším slova smyslu. Je to vynikající román, tečka.

„V Horečce vytvořila Megan Abbottová uchvacující portrét života dnešních teenagerů: brutální zamilovanost, vzájemně neslučitelná přátelství a první náznaky smyslnosti, to všechno umocněné spádem moderní technologie. Horečka je věrná svému názvu: temná, znepokojivá, podivně krásná a zcela nezapomenutelná.“
Gillian Flynnová, autorka bestselleru Zmizelá

Autor: Megan Abottová

Původní název: The Fever

Počet stran: 304

Vazba: pevná

Vydalo nakladatelství Jota.

Více knih naleznete na www.jota.cz.

You may also like...