Stále krásná | Estelle Lefébureová

Estelle bývala slavnou modelkou, takže o tom, jak si přibývající roky vybírají svou daň, ví svoje – a také o tom, jak tento proces zpomalit. V současnosti je Estelle velmi populární propagátorkou zdravého životního stylu a o své tipy se dělí s ostatními. Ano, o Francouzkách se často říká, že mají skvělé geny. Estelle ale čtenáři prozrazuje skutečný recept na to, jak si uchovávají svůj fantastický přirozený vzhled.

Co dělat pro krásu a dobrý pocit na jaře, v zimě, na podzim a v létě? Jak se chovat k pleti a vlasům, co si připravit dobrého, co udělat pro své tělo a co pro svou duši? Estelle čtenářkám krok za krokem představuje tipy, jak dosáhnout přirozené krásy a zdraví. Její návody pro každé roční období nabízejí celostní přístup a filozofii založenou na všímavosti a uvědomění si vlastních potřeb.

Stále krásná je výjimečná kniha plná receptů, cviků, rad a tipů, jak pečovat o své tělo i duši a být stále krásná v každém věku.
Autorka nabízí cestu, která spojuje čínskou medicínu a naturopatii se zdravým selským rozumem.

Estelle byla časopisem People zařazena mezi nejkrásnější lidi na světě. Objevovala se na obálkách prestižních časopisů jako Vogue, Elle či Cosmopolitan a v reklamních kampaních např. značky Dior.

Knihu vydalo nakladatelství Mladá Fronta.

Více na www.kniha.cz.

You may also like...