Operativec: Pravidlo tří zdrojů | Eduard Krainer 

Špionážní thriller odehrávající se na Středním východě a v České republice.

Operativec: Pravidlo tří zdrojů

Kriminalista z brněnské policejní expozitury David Prokop nemá moc důvodů věřit místním kurd­ským obchodníkům, kteří často jednají ve svém zájmu. Vypadá to však, že by si díky nim mohl do­šlápnout na nebezpečného če­čenského fundamentalistu, který míří z válkou zmítaného Kavkazu do Čech.

Kvůli své práci se David Prokop potkává s mafiány i se svými zdro­ji, a tak se brzy nevyhne konfliktu s vyšetřovateli Inspekce ministra vnitra, kteří se ho proto snaží zdis­kreditovat. S lákavým případem v sobě probouzí pozapomenutou životní energii, která mu pomáhá bojovat se starými démony z mi­nulosti. Prokop se brzy stává jen malým článkem v nepřehledné hře, v níž vyhrát chce každý, ale hrát čestně jen málokdo.

Autor Eduard Krainer zúročil při psaní téměř 25 let zkušeností pracovníka operativy u Policie ČR a u Vojenského zpravodajství. Při psaní se nechává inspirovat bo­hatými zkušenostmi ze zahraničních misí, které ho zanesly do nejrůznějších koutů světa, často do oblastí postižených válkami, kde se nedá nikomu věřit.

Operativec: Pravidlo tří zdrojů

Název knihy: Operativec: Pravidlo tří zdrojů

Autor: Eduard Krainer

Počet stran / vazba: 272 stran / Pevná s přebalem

Doporučená cena: 398 Kč

Vydalo: Nakladatelství Jota

Více informací na: www.jota.cz

Zdroj foto: Jota

You may also like...