77 tipů pro zdravá střeva | Ulrich Strunz

Léčba střevních onemocnění a jejich prevence.

77 tipů pro zdravá střeva

Zdravá střeva jsou předpokladem zdravého těla. Chronická onemocnění, jako jsou cukrovka, únava, kožní problémy nebo autoimunitní choroby, lze vyléčit. Ale pouze pokud střeva naleznou svoji přirozenou rovnováhu. S tím vám pomůže Dr. med. Ulrich Strunz. Ten v této knize vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak střevní problémy vznikají a jak jim můžete předcházet a léčit je.

Dr. med. Ulrich Strunz vysvětluje:

  • že střeva jsou kromě stresu a nedostatku pohybu ovlivněna zejména naší stravou,
  • které nemoci vznikají na základě střevních problémů,
  • a jak je léčit – zdravou stravou, cvičením a relaxací.

 V knize naleznete také spoustu praktických rad a velké množství dotazníků, které vám pomohou posoudit zdraví vašich střev!

77 konkrétních, vysoce aktuálních tipů pro zdravá střeva – a s nimi související zdravý a dlouhý život.

Zdraví začíná ve střevech

Střevní potíže jsou velmi rozšířeným problémem, přesto jsou ale často přehlíženy a nedochází k jejich identifikaci. To může mít velmi vážné následky ve formě rozvoje řady chronických onemocnění jako je Alzheimerova choroba, cukrovka, deprese či onemocnění kloubů a pokožky. Příčina těchto nemocí totiž často leží právě ve střevech. Zdraví střev pritom ovlivňuje řada faktorů, jako je stres, nedostatek pohybu a špatná strava.

Dr. med. Ulrich Strunz vás zasvětí do problémů způsobujících střevní problémy a poradí vám, jak jim předcházet a léčit je. To vše na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Není tajemstvím, že hlavní roli bude hrát cílená relaxace, dostatek spánku, pravidelný pohyb a zdravá strava. 

Nechte se namotivovat díky jednoznačným faktům, praktickým radám a zajímavým dotazníkům.

77 tipů pro zdravá střeva

Název knihy: 77 tipů pro zdravá střeva

Autor: Ulrich Strunz

Počet stran / vazba: 224 stran / Měkká vazba

Doporučená cena: 369 Kč

Vydalo: Nakladatelství Kazda

Více informací na: www.knihykazda.cz

Zdroj foto: Kazda

You may also like...