NDOTO | Anna Riedlová

Propletené příběhy dvou lidí, kteří v jednom okamžiku ztratí a získají vše. A ocitnou se na křižovatce. Rozhodnou se bojovat o nabídnutý život, nebo sklopí hlavu a přijmou novou realitu? 

27. prosince je ten nejhorší den v celém roce. Sára Melnyková má práce nad hlavu kvůli blížící se oslavě Nového roku. Robert Benedikt jí má zase málo, protože mezi svátky mají novináři okurkovou sezonu. Ale tento rok? Ten se tedy skutečně překonal.

Jedno nevinné zdřímnutí v křesle knihovny a pracovní návštěva nočního klubu, která měla být formalitou, se jejich plánu pro blízkou budoucnost vysmějí. Stojí před bolestně jednoduchou volbou. Vstát a bojovat za to, co je jejich. Nebo sklopit hlavu a nechat se osudem uvláčet k smrti. Ale jak bojovat ve světě, který nepoznáváte? Proti nepřátelům, které neumíte pojmenovat? S lidmi, kteří se vymykají všemu, co jste kdy poznali?

Zjistěte, zda Sáře pomohou její sny, které ji mučí každou noc, dostat její život zpět. Zda se Robert postaví strachu z minulosti a vystoupí z pohodlného stínu svého mentora. Položte si spolu s nimi otázku, jak byste se dokázali přizpůsobit světu, který jste si ještě včera nedokázali ani představit. A jakou roli v tom všem hrají kočky?

Název knihy: NDOTO

Autor: Anna Riedlová

Žánr: román

Jazyk: čeština

Počet stran: 224 stran

Formát: 160 x 230 mm

Vazba: brožovaná lepená

Hmotnost: 0,388 kg

Nakladatelství: Albatros Media (Pointa)

Zdroj foto: Albatros Media, Pointa

You may also like...