Pouhý stín | Tip na knihu

Dokonalý život, který se vteřinu po vteřině mění v peklo na zemi.

Na začátku je banální historka. Mladou ženu vracející se z večírku k zaparkovanému autu pronásleduje podivný vysoký muž ukrytý pod černou kapucí. Na opuštěné noční ulici působí jen jako zlověstný stín. Stínu se ovšem jen tak nezbavíš, nezaženeš ho, nezahubíš. Jde tam, kam jdeš ty, sleduje tě. Stejně jako tvoje minulost. A tu má každý. Bezskrupulózní vrcholná manažerka, která v dětství spáchala něco nenapravitelného, arogantní a cynický policejní vyšetřovatel, přesvědčivě skrývající zraněné city, mladý nesmělý policajt, který nemá štěstí v lásce, žena umírající na rakovinu, dívka živořící v léčebně pro duševně choré…

Ti všichni, a mnozí další, se potkávají v umně spletené historii jednoho sofistikovaného zločinu, kterou budete číst na jeden zátah. Fascinující příběh o tom, jak se i na první pohled dokonalý život může změnit v noční můru, na kterou je každý člověk nakonec sám. Kdo ji nezažije, ten v ni neuvěří, kdo ji žije, toho přivádí k šílenství. Ale i noční můra má nakonec tvář. Nebo je to jen stín?

Každý, kdo si přečte tuto knihu, pochopí, že není jen Nesb? nebo Kepler. Jméno autorky si zapamatujme.

Konečně kniha od které se neodtrhnete, dokud neotočíte na poslední stránku. Do poslední chvíle si nejste jisti, co je realita a co se odehrává v mysli hlavní hrdinky.

Původní název: Juste une ombre

Spisovatelka: Karine Giébelová

Počet stran: 440

Formát knihy: 145×210

Datum vydání: 27. 3. 2019

Vazba: Pevná s přebalem

Překladatel: Jitka Řihánková

Vydalo nakladatelství JOTA.

Knihu lze zakoupit na www.jota.cz

You may also like...